Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie robót ogólnobudowlanych kubaturowych dla podmiotów w sektorze inwestorów publicznych. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia realizacji kontraktów

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do realizowanych kontraktów

  • Porównywanie i analiza kompletności ofert

  • Kompletowanie dokumentów do zawarcia zlecenia / umowy

  • Kontrola terminowości zamówień

  • Przygotowywanie harmonogramów budów

  • Analiza kosztów

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

  • Prowadzenie korespondencji z uczestnikami kontraktu

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu do kosztorysowania NORMA Pro

  • Dobra znajomość MS Office, MS Excel, MS Word

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Narzędzia do pracy, telefon, laptop

  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej dla osób chcących zdobyć uprawniania budowlane

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowany współpracą?

Oferty (CV i list motywacyjny) z dopiskiem Rekrutacja należy przesyłać na adres e-mail biuro@grupaorlikon.pl